Президент України Віктор Янукович позитивно оцінив реформи в українській медицині

Під час інтерв’ю провідним українським телеканалам Президент України Віктор Янукович повідомив, що реформа швидкої допомоги вже приносить перші позитивні результати.

За його словами, реформування швидкої допомоги дозволило підвищити оперативність надання медичної допомоги пацієнтам.
– Уже в цьому році біля двох тисяч нових машин швидкої допомоги працюватимуть у регіонах. Сьогодні ми ще не досягли тих параметрів (доїзду за 10 хвилин у міській місцевості, 20 – у сільській), але ми впевнено наближаємось до них, – сказав Глава держави.

Віктор Янукович підкреслив, що за останні три роки машини швидкої допомоги були забезпечені повним комплектом необхідних медикаментів та сучасного обладнання.

Глава держави також наголосив на важливості створення перинатальних центрів, адже їх відкриття дозволило значно зменшити смертність дітей та матерів.

– Я можу сьогодні пишатися тим, що там, де побудовані перинатальні центри, показник смертності дітей знизився, смертність матерів впала більш, ніж на 25%. Мені приємно це говорити, бо вже зараз видно результати того, що ми обрали правильний шлях, – сказав Глава держави під час інтерв’ю українським телеканалам.

Президент підкреслив, що будівництво перинатальних центрів розпочалося три роки тому.

– Три роки тому ми лише почали вивчати це питання, але сьогодні вже є результати, – зазначив Віктор Янукович.

Прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА
За матеріалами прес-служби МОЗ України