Черкаську бригаду швидкої допомоги відзначено на V Українському чемпіонаті

У Пущі Водиці відбулося урочисте закриття V Українського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) допомоги з міжнародною участю та оголошено результати змагання.

П’єдестал переможців розділили три українських команди: команда екстреної медичної допомоги Львівської області (ІІІ місце), Харківської області (ІІ місце) та команда Київського міського центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф (І місце).

У номінації «краща деконтамінація» перемогу здобула команда Черкаської області в складі лікаря, двох фельдшерів та водія.

За словами в.о. директора комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Владислава Свириденка (який теж брав участь в чемпіонаті), черкаська бригада у ході всіх змагань вміло продемонструвала свої вміння, професіоналізм, бажання рятувати найдорожче, що є в людини – її життя.

– Але кращими ми виявились в процесі проведення медико-санітарних заходів із метою усунення хімічних, радіаційних чинників та біологічних речовин із поверхні тіла людини чи на інших предметах, включаючи транспортні засоби, які можуть становити ризик для здоров'я населення, – додав Владислав Свириденко. – На цьому наша область зупинятись не збирається: з введенням ЗУ «Про екстрену медичну допомогу» працівники бригад лише покращуватимуть свою роботу і надалі.

У підсумку змагань представники організаторського та суддівського складу визначили право проведення VI Українського Чемпіонату екстреної (швидкої) медичної допомоги у наступному році та прапор – символ змагань – урочисто передати срібним призерам конкурсу – Харківській області.

Прес-служба ГУОЗ та МК