Черкаські медики братимуть участь у Всеукраїнському чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги

22-24 травня 2013 року у м.Києві відбудеться V Український чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги за участі 37 команд (28 – представники українських державних закладів системи екстреної медичної допомоги; 3 приватні команди (ТОВ «Борис», ПрАТ "МЦ «Добробут») та 4 іноземні команди (Польща, Литва, Латвія). Захід здійснюватиметься за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської держадміністрації, ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», Київського міського центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф, Київської міської станції швидкої медичної допомоги та ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги».

У Всеукраїнських змаганнях візьмуть участь й представники з Черкащини, зокрема головний лікар станції швидкої медичної допомоги м. Черкаси Владислав Свириденко та бригада у складі лікаря, двох фельдшерів та водія.

У ході заходу бригади матимуть змогу не тільки показати професіоналізм і вміння, а й отримати нові знання. Окрім чемпіонату, відбудеться також Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Екстрена медична допомога», майстер-клас для учасників чемпіонату з організації й надання екстреної медичної допомоги при масових ураженнях тощо.

Прес-служба ГУОЗ та МК